Erlang d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Administrativni radnik/ca

Lokacija: Podgorica
 Opis posla:
  • Odgovornost za administrativno/pravni segment;
  • Priprema, pregled i administracija svih vrsta poslovnih dokumenata (ugovora, ponuda, zahtjeva, dopisa, izvještaja, analiza), arhiviranje ulaznih i izrada i arhiviranje izlaznih računa;
  • Obavlja sve aktivnosti u skladu sa internim pravilima privrednog društva;
  • Poslovna komunikacija i korespodencija;
  • Komunikacija sa knjigovostvom i objezbjeđenje Zakonom propisane dokumentacije;
  • Apliciranje i obezbjeđenje dokumentacije iz državnih ustanova;
  • Prijem, koordinacija i efikasan prenos informacija;
  • Obavljanje ostalih poslova iz djelokruga rada po nalogu neposrednog rukovodioca.
Uslovi:
  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije neophodno;
  • Ažurnost, preciznost u vođenju evidencije, poznavanje poslovne korespondencije;
  • Posjedovanje organizacionih sposposobnosti, određivanje prioriteta i multitasking.
Svi zainteresovani kandidati prijave mogu slati putem mejla: info@erlang.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.