Kompanija DODING d.o.o. oglašava konkurs za slobodno radno mjesto:

RUKOVODILAC  SEKTORA PLOČASTIH MATERIJALA - POSLOVOĐA
1 IZVRŠILAC
Opis posla:
  • Pravljenje dnevnog plana rezanja i kantovanja
  • Evidencija, ažuriranje i slanje izvještaja o stanju pločastih materijala
  • Organizacija i kontrola magacina pločastih materijala
  • Provjera rada i kvaliteta procesa radnika u proizvodnji u toku rada
Uslovi:
  • Poželjno iskustvo na poslovima proizvodnje u drvnoj industriji
Lične kompetencije:
  • Sposobnost za timski rad
  • Racionalno korišćenje energije, materijala i vremena
  • Pedantnost, preciznost, odgovornost
Kompanija nudi zaposlenima stabilna radna mjesta, redovnu isplatu zarada i dobre uslove za rad. Radimo na velikom broju projekata različitih veličina - od uređenja privatnih stanova, preko boutique hotela do velikih kompleksa. Veliku pažnju ulažemo u dobar i skladan tim kako bi postigli što bolje rezultate kako u samostalnom, tako i u timskom radu!
CV pošaljite na: info@doding-cg.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.