Građevinska firma Construction World Company DOO posluje u Crnoj Gori od 2020. godine. Naše sjedište i kancelarija nalaze se u Podgorici. Bavimo se svim vrstama građevinskih radova, trenutno smo investitor u aktivnom građevinskom projektu u naselju Kavač, u Kotoru. Pozivamo zainteresovane kandidate da se prijave na mjesto

PREVODIOCA NA GRADILIŠTU - ZA TURSKI JEZIK

Mjesto rada: Kavač-Kotor

Opis posla:
  • Prevođenje komunikacije između kadra na gradilištu i spoljnih saradnika - nadzor, geometar, posjetioci na gradilištu i drugi saradnici
  • Aktivna komunikacija sa saradnicima u vezi sa pitanjima koja se odnose na gradilište
  • Aktivna komunikacija sa dobavljačima materijala
  • Organizacija i prevođenje sastanaka u vezi sa pitanjima koja se odnose na gradilište
  • Praćenje gradilišne dokumentacije
  • Administrativni poslovi na gradilištu i njihovo prosleđivanje sjedištu u Podgorici
  • Ova pozicija podrazumijeva rad na terenu
Potrebni uslovi:
  • Poznavanje Turskog jezika
Imaće prednost kandidati koji:
  • Imaju višu stručnu spremu/iskustvo iz oblasti građevine ili arhitekture
  • Čije je prebivalište u Tivtu/Budvi/Kotoru
  • Koji imaju znanje Engleskog jezika
Mi nudimo:
  • Konkurentnu zaradu
  • Kompenzaciju za troškove prevoza do/od radnog mjesta
  • Za kandidate iz drugih opština postoji mogućnost obezbjeđivanja smještaja, što bi bilo naknadno dogovoreno ukoliko kandidat prođe u uži krug.
Zainteresovani kandidati prijave mogu slati na e-mail adresu: ksenija.cwc.ist@gmail.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS, dok za sve dodatne informacije možete pozvati +382 68 113 515

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.