Renomirana kompanija raspisuje oglas za poziciju:

REGIONALNI MENADŽER JUŽNE REGIJE

Opis posla:
  • Upravlja, organizuje, kontroliše i unaprjeđuje rad lokala u regiji u kojoj posluje;
  • Kontroliše i prati izvještaje i analize vezane za poslovanje objekata u regiji;
  • Organizuje, prati i ocjenjuje rad reonskih menadžera;
  • Predlaže mjere u cilju poboljšanja rada regije za koju je odgovoran;
  • Predlaže otvaranje novih lokacija;
  • Kreira i planira aktivnosti objekata u njegovoj regiji;
  • Aktivno učestvuje u motivaciji zaposlenih i podsticanju dobrih međuljudskih odnosa;
  • Odgovoran je za praćenje i ostvarivanje ciljeva objekata u regiji koju vodi;
  • Obučava i uvodi u posao reonske menadžere.
Uslovi za kandidate:
  • Srednja stručna sprema (viša/visoka stručna sprema biće smatrane prednošću);
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket, Internet);
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).
Nudimo:
  • Profesionalnu plaćenu obuku i usavršavanje;
  • Stabilno i pozitivno radno okruženje;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Ostvarenje bonusa.
Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.