Renomirana kompanija raspisuje oglas za poziciju:

HR MENADŽER

Opis posla:

  • Stvara, razvija i održava partnerske odnose sa rukovodiocima i zaposlenima u poslovnim sektorima koje podržava, osiguravajući implementaciju svih HR procesa;
  • Aktivno učestvuje u kreiranju i implementaciji HR strategija i organizacionih promjena radi ispunjenja kompanijskih ciljeva;
  • Sprovodi i unapređuje proces upravljanja učinkom zaposlenih;
  • Učestvuje u postavci individualnih planova razvoja zaposlenih i prati realizaciju istih;
  • Sprovodi procese talent menadžmenta i edukuje menadžere i zaposlene u cilju poboljšanja performansi;
  • Identifikuje potrebe za edukacijma, kreira i prati treninge i obuke zaposlenih;
  • Planira i učestvuje u procesu zapošljavanja i selekcije, sprovođenju onboarding i offboarding programa kompanije;
  • Priprema i ažurira dokumentaciju iz oblasti radnog prava;
  • Priprema obračune zarada i drugih mjesečnih izvještaja;
  • Ostali poslovi iz HR administracije;
  • Pruža podršku i učestvuje u realizaciji projekata i aktivnosti sektora koje podržava;
  • Učestvuje u procesu zapošljavanja;
  • Posreduje u disciplinskim slučajevima i savjetovanju biznisa oko radnog zakonodavstva u saradnji sa eksternim saradnicima.

Uslovi za kandidate:

  • VII stepen stručne spreme;
  • Dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač;
  • Dobro poznavanje rada na računaru;
  • Engleski jezik.
Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.