Renomirana kompanija raspisuje oglas za poziciju:

FINANSIJSKI MENADŽER (M/Ž)

Opis posla:

  • Knjiženje i kontrola ispravnosti knjiženja svih poslovnih promjena;
  • Odgovornost za tok dokumentacije i informacija prema menadžmentu kompanije;
  • Usklađivanje stanja sa kupcima i dobavljačima;
  • Saradnja sa bankama, poreskom upravom i drugim nadležnim institucijama;
  • Praćenje i primjena računovodstvenih i aktuelnih propisa i zakonskih promjena;
  • Unos izvoda, troškova, računa;
  • Izrada tabela u Excel-u uz korišćenje formula;
  • E-banking;
  • Drugi poslovi u oblasti računovodstva, po potrebi i nalogu rukovodioca službe;
  • Učešće u projektima u zavisnosti od potreba menadžmenta;
  • Odgovornost za tačnost unijetih podataka u baze podataka;
  • Aktivno učešće u godišnjem procesu planiranja budžeta.

Uslovi za kandidate:

  • Srednje ili više obrazovanje – finansijski smjer;
  • Napredno poznavanje Microsoft Office paketa sa fokusom na Excel;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Iskustvo rada u kontrolingu je prednost;
  • Iskustvo na poslovima u računovodstvu je prednost.
Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.