Kompanija D.O.O. “UNO-NK” Nikšić, jedan od vodećih lanaca prodavnica obuće, raspisuje konkurs za prijem novih ljudi u sjedište kompanije u Nikšiću.

Ovo je Vaša šansa da postanete dio velikog i snažnog tima. Imaćete mogućnost da radite u sjajnoj ekipi ljudi i dinamičnom okruženju, u centru aktuelnih modnih trendova.

Ako ste dobro organizovani, kreativni, imate sjajne ideje, Vi ste prava osoba za nas – prijavite se za poziciju:

ASISTENT IZVRŠNOG DIREKTORA

Mjesto rada: Nikšić

Opis posla:

  • Obavlja administrativno - sekretarske poslove
  • Komunikacija i korespondencija sa klijentima i saradnicima
  • Organizuje i koordinira sastanke
  • Priprema dopise, izvještaje i dokumentaciju
  • Priprema i arhiviranje dokumentacije

Uslovi:

  • Aktivno znanje engleskog, poželjno poznavanje više stranih jezika
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Aktivna osoba i nezavisna u rješavanju svakodnevnih poslova
  • Radne navike
  • Odlično poznavanje softvera MS Office paketa (Word, Excel, Power Point, Outlook), E-mail i Internet

Propratno pismo i radnu biografiju sa fotografijom i naznakom pozicije za koju se prijavljujete dostavite na e-mail adresu karijere@obucauno.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.