Renomirani poslodavac raspisuje oglas za poziciju:

Digital Marketing Specialist

Lokacija: Podgorica

Puno radno vrijeme

Tražimo analitične, kreativne i komunikativne osobe, koje vole i poznaju online marketing i društvene mreže, koje znaju važnost pravovremenih objava, a moderaciju komentara sprovode spretno i efikasno, i sve to sa maksimalnom dozom kreativnosti i vedrine.

Opis posla:
  • Učestvovanje u definisanju strategije za digitalne kanale komunikacije
  • Istraživanje i praćenje trendova u digitalnom oglašavanju
  • Postavljanje sadržaja na društvenim mrežama
  • Direktna komunikacija sa korisnicima putem digitalnih kanala
  • Kreiranje kreativnih kampanja/promocija na društvenim mrežama
  • Administracija website-a
  • Praćenje i procjena iskustva korisnika kroz različite digitalne kanale
  • Saradnja sa svim interesnim stranama radi kreiranja postova i optimizacije korisničkog iskustva
  • Komunikacija sa portalima/kampanje
  • Kontinuirano istraživanje tržišta
  • Praćenje najnovijih trendova digitalne tehnologije i predlaganje aktivnosti za unapređenje online oglašavanja
  • Analize nastupa konkurencije i industrije
Pored kreativnosti, posvećenosti i odgovorne prirode, šta još očekujemo od tebe?
  • Da si aktivan korisnik socijalnih mreža i da redovno pratiš trendove i promjene u toj oblasti
  • Odlično poznavanje i iskustvo sa Facebook i Google oglašavanjem
  • Izražene komunikacijske i organizacione vještine
  • Fokusiranost na detalje
  • Efikasnost i posvećenost u obavljanju poverenih zadataka
  • Da odlično rukuješ MS Office paketom programa
  • Da imaš napredno poznavanje engleskog jezika
  • Da si uvek spreman/na da preuzmes inicijativu
  • Da si komunikativan/na i vedrog duha
Kvalifikacije:
  • VSS
  • Minimum 2 godine upravljanja procesima digitalnom marketinga
  • Poznavanje Google Analytics platformePoželjno poznavanje Google Adwords platforme
  • Poželjno iskustvo u pisanju tekstova ili bloga (copywriting)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Izražene analitičke vještine
  • Šta možeš da očekuješ od nas?
  • Nudimo rad u dinamičnom i kreativnom okruženju i timu, kao i sjajne mogućnosti za dalji profesionalni razvoj.
Osim toga, očekuju te i:
  • Zanimljivi izazovi kroz rad na domaćim i inostranim projektima
  • Prilika za napredovanje i usavršavanje
Ukoliko vjeruješ da imaš ono što je potrebno da se pridružiš našem timu, prijavi se putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Pošalji nam svoj CV sa fotografijom, kao i portfolio u kom ćeš navesti prethodne angažmane. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.