The HeadHunter je kompanija koja se primarno bavi ljudskim resursima, savjetovanjem u vezi ljudskih resursa, podizanjem svijesti poslodavaca o značaju odsjeka ljudskih resursa u kompaniji.

The HeadHunter ima predstavnike sa kancelarijama u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Albaniji, Sjevernoj Makedoniji, na Kosovu, u Teksasu (SAD).

Za potrebe našeg Klijenta raspisujemo konkurs za slobodno radno mjesto:

IT ADMINISTRATOR (m/ž)

Opis posla:

  • Održavanje i unaprijeđivanje hardverske i softverske infrastrukture sistema;
  • Održavanje i unaprijeđivanje mrežne infrastrukture;
  • Održavanje i unaprijeđivanje sigurnosnog aspekta sistema, implementacija savremenih metoda zaštite i kontrole pristupa;
  • Briga o čuvanju rezervnih kopija podataka;
  • Održavanje sistema video nadzora;
  • Konstantna podrška za sve korisnike sistema, uključujući i edukaciju zaposlenih;
  • Izvršavanje ostalih zadataka po nalogu rukovodioca.

Uslovi:

  • Minimalno obrazovanje VSS;
  • Minimalno radno iskustvo 3 godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Sposobnost za samostalno izvršavanje zadataka;
  • Sklonost ka konstantnom unaprijeđivanju i usavršavanju.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem e-mail adrese: cv@theheadhunter.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.