Panonka doo se u okviru sektora PanVel bavi uvozom i distribucijom prehrambenih proizvoda za potrebe HoReCa i Retail tržišta Crne Gore. Preduzeće uspješno posluje od 1991. godine i kao glavni oslonac razvoja jeste angažman kvalitetnih kadrova. Povodom proširenja obima poslovanja i djelatnosti raspisujemo konkurs za poziciju:

MENADŽER HoReCa I Retail (m/ž)

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Rukovodjenje, kontrola i odgovornost za kompletan sektor
  • Terenski rad, napredno poznavanje proizvoda, odrzavanje I uspostavljanje odnosa sa kupcima I dobavljacima
  • Analiza trzista, donosenje strateskih odluka, formiranje cjenovne politike sektora, razvojnih pravaca itd.
  • Pratnja I kontrola kompletnog ciklusa od nabavke do prodaje i naplate vezano za svoj sektor.

USLOVI:

  • Obavezno dobro poznavanje rada na racunaru (MS Office – Excel, Word, Power Point, Internet)
  • Dobro znanje Engleskog jezika
  • VSS
  • Minimum 3 godine iskustva u komercijali, pozeljno da je u sličnoj branši
  • Liderske sposobnosti, odgovonost i komunikativnost
  • Dobro zdravlje.

Uslovi stimulativni, dugoročan angažman. Moguć hijerarhijski napredak.

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili direktno na mail: karijera@panonka.com

Sve prijave će biti razmatrane u strogoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju(sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).