Uslijed proširenja obima posla, građevinsko preduzeće ENTEXT INVEST iz
Podgorice raspisuje konkurs za slijedeću radnu poziciju:

INŽENJER NA GRADILIŠTU (1 izvršilac)

Zaduženja:

  • Praćenje kompletnih procesa na gradilištu.
  • Organizacija gradilišta.
  • Komunikacija sa nadzornim organima.
  • Komunikacija po potrebi sa ostalim sektorima u preduzeću.
  • Kontrola i organizacija rada izvođača.
  • Koordinacija radnika na gradilištu.
  • Izvještavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima.
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije.

Uslovi za kandidate:

  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme građevinske-arhitektonske struke.
  • Minimum 5 (pet) godina aktivnog radnog iskustva u struci na objektima visokogradnje (poželjno u oblasti stambene gradnje, gradnje poslovnih objekata i sl.).
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada.
  • Poznavanje rada na računaru – Office paket, Outlook, AutoCad, MS-Project.
  • Aktivno znanje engleskog jezika.
  • Aktivan vozač- B kategorija.

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja.
  • Rad u dinamičnom i ambicioznom timu.
  • Rad na teritoriji Republike Crne Gore.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).