Renomirani poslodavac raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

SPA TERAPEUT

(m/ž)

Opis posla:

  • Obavljanje različitih tehnika njege lica i tijela, različitih vrsta masaža i masažnih tehnika;
  • Dobro poznavanje ponude spa tretmana, wellness rituala;
  • Poznavanje rada wellness centra i ponude;
  • Spremnost na upućivanje klijenta u cjelokupnu ponudu centra i odgovaranje na dodatna pitanja klijenata.

Uslovi:

  • SSS/VŠS - fizioterapeut ili kozmetičar;
  • Dvije do tri godine radnog iskustva;
  • Obavezno znanje jednog stranog jezika, poželjno poznavanje drugog;
  • Srdačan pristup prema klijentima.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju a ispunjavate gore navedene uslove svoju biografiju možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).