Renomirani poslodavac oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

KOORDINATOR LOGISTIKE

Opis posla:

  • Izvođenje svih logističkih poslova u funkciji rada službe za nabavke i logistiku.
  • Upravljanje odjeljenjima magacina, nabavke i opšti poslovi u okviru nabavke i logistike.
  • Upravljanje svim aktivnostima vezanim za pravilno funkcionisanje Microsoft NAV-a.
  • Koordinacija poslovima rukovanja osnovnim sredstvima kompanije, alatom i sitnim inventarom.
  • Upravljanje troškovima i optimizacija istih.
  • Pripremanje izvještaja.
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtjev nadređenog rukovodioca.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme.
  • Prednost Saobraćajni fakultet smjer logistika ili FON smer operacioni menadžment.
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima ili ekvivalentna kombinacija obrazovanja i iskustva.
  • Napredno poznavanje rada na računaru u Microsoft Windows okruženju.
  • Poznavanje rada u nekom ERP–u.
  • Poželjno poznavanje rada u Microsoft Navisionu.
  • Osnovno poznavanje procesa rada u okviru telekomunikacione kompanije.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Aktivno znanje engleskog jezika.

Dodatne veštine:

  • Liderstvo.
  • Odgovornost.
  • Samoinicijativnost.
  • Timski rad.
  • Preduzimljivost.
  • Proaktivan stav u radu.
  • Preciznost.
  • Organizovanost.
  • Sistematičnost.
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV sa fotografijom i propratnim pismom putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).