BB Group d.o.o. oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Asistent u housekeeping-u

(zadužen za njegu i higijenu objekta u Resortu)

3 izvršioca

Lokacija: Herceg-Novi (Bijela, Kumbor)

Opis posla:

  • Pospremanje soba.
  • Posluživanje pića.
  • Održavanje higijene poslovnog i apartmanskog tipa za vrijeme prijema gostiju zainteresovanih za kupovinu i iznajmljivanje u Resortu.

Uslovi rada:

  • Minimum srednja stručna sprema.
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika.
  • Iskustvo u radu na ovoj poziciji je poželjno ali ne i obavezno.
  • Komunikativna, odgovorna, ljubazna i prijatna osoba.
  • Prijem u stalni radni odnos. Probni rad 7dana. Radno vrijeme od 09-17h. Plata: start 550 eur.
  • Mogućnost smještaja.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete svoju biogrtafiju putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).