Usled potrebe za širenjem tima, restoran "Mazaya" je u potrazi za kandidatima za poziciju:

Restoranski konobar  (m/ž)

Opis posla:
  • Prijem gostiju;
  • Prijem porudžbina i komunikacija sa kuhinjom / šankom;
  • Usluživanje gostiju;
  • Pravljenje i naplata računa;
  • Podnošenje izvještaja menadžeru restorana na dnevnom nivou;
  • Ostali poslovi konobara.

Uslovi:
  • Minimum SSS;
  • Prethodno iskustvo u restoranima / hotelima visoke kategorije;
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika;
  • Spremnost za rad u timu;
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).