Alter Modus (www.altermodus.me) je mikrokreditna finansijska institucija koja na tržištu Crne Gore uspješno posluje od 1997. godine. Najveći značaj u svom radu pridajemo iskazanim potrebama ciljne populacije. Posebnu pažnju posvećujemo razvijanju partnerskih odnosa i odnosa uzajamnog poštovanja, kao i stalnom unaprijeđenju znanja i vještina.

Ukoliko želite da radite u uređenoj domaćoj kompaniji, a uz to ste komunikativni, vrijedni i prodorni, priključite nam se i postanite dio uspješnog tima.

Ovim putem oglašavamo sljedeće slobodno radno mjesto:

Kreditni savjetnik

(mjesto rada – Herceg Novi, broj izvršilaca: 1)

Ključna zaduženja:

  • Promovisanje institucije i kreditne ponude - prezentacija organizacije i kreditnih proizvoda u cilju pronalaženja klijenata;
  • Komunikacija sa potencijalnim i postojećim klijentima (u kancelariji i na terenu) radi pružanja svih informacija vezanih za njihov kreditni zahtjev;
  • Analiza kreditnih zahtjeva - prikupljanje, obrada, procesuiranje i prezentacija kreditnih zahtjeva;
  • Aktivna saradnja sa savjetnikom za naplatu u dijelu praćenja otplate kredita.

Potrebne kvali­fikacije i uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema (poželjno ekonomsko usmjerenje);
  • Radno iskustvo od minimum godinu dana;
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima (bankarskim/finansijskim poslovima, poslovima direktne prodaje i slično) smatraće se prednošću;
  • Rad na računaru - Microsoft Office (srednji nivo);
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, aktivan vozač;
  • Obavezno je dobro poznavanje terena opštine Herceg Novi;
  • Dobro razvijene vještine komunikacije i pregovaranja;
  • Motivacija za rad i posvećenost ostvarenju ciljeva.

Napomena: Prije početka radnog angažmana kompanija obezbijeđuje adekvatnu obuku.

Ukoliko ste zainteresovani  za rad na gore navedenoj poziciji, radnu biografiju možete dostaviti najkasnije do 25.01.2018. godine putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Sve kandidate koji budu dio užeg izbora kontaktiraćemo najkasnije do 01.02.2018. godine.

Pružamo jednake mogućnosti svim našim zaposlenima, kao i kandidatima koji apliciraju za posao, bez obzira na nacionalnu i vjersku pripadnost, godine, pol, političko ili bilo koje drugo opredijeljenje.

Unaprijed se zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i interesovanju za rad u našoj kompaniji

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).