Kompanija "Lighthouse of Montenegro" oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

MENADŽER OBJEKTA "GRADSKA KAFANA"

Opis posla:

  • Organizuje i koordinira radne aktivnosti zaposlenih;
  • Vrši edukaciju i kontrolu zaposlenih;
  • Pomaže osoblju restorana u pružanju usluga gostima;
  • Organizuje i kontroliše nabavku;
  • Osmišljava i organizuje različite događaje i tematske večeri.

Uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Poznavanje jednog stranog jezika;
  • Iskustvo na sličnim poslovima minimum 3 godine.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete svoju biogrtafiju putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).