Laurus Medical Plus - ambulanta opšte medicine, reumatologije i dermatologije u Podgorici raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

MEDICINSKA SESTRA / TEHNIČAR

Opis posla i uslovi :

  • Rad na terenu;
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Završena srednja medicinska škola - opšti smjer;
  • Položen stručni ispit, bez obzira na radno iskustvo;
  • Energičnost i usmjerenost na postizanje i prevazilaženje zadatih ciljeva;
  • Proaktivnost i timski duh;
  • Fleksibilnost i sposobnost brzog prilagođavanja promjenama;
  • Poželjno posjedovanje vozačke dozvole.

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu slati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).