Adriatic Properties d.o.o. Sveti Stefan, za potrebe novog japanskog restorana NOBU, raspisuje oglas za poziciju:

HIGIJENIČARKA

Opis posla:

  • Održavanje restoranskih prostorija (brisanje prašine, pranje prozora i vrata, pražnjenje korpi za smeće, ribanje podova itd);
  • Čišćenje i pranje podova, prozora, vrata, zidova i sl.;
  • Svakodnevno održavanje čistoće, održavanje čistoće dvorišta, provjetravanje poslovnih prostorija;
  • Održavanje cvijeća u prostorijama u restoranu;
  • Prateći poslovi u vrijeme svečanosti, briga i odgovornost za zaduženu uniformu, pribor i sredstva rada sa kojima rukuje, prijavljivanje oštećenja i kvarova na instalacijama, inventaru i drugoj opremi;
  • U procesu rada pridržava se dobijenih uputstava: kako se i kojim sredstvima čiste razni materijali i predmeti, kako se popunjava potrošni materijal, kako se čiste javne površine;
  • Obavlja i sve ostale poslove po nalogu supervozora i menadžera.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).