PROTECTOR MNE D.O.O. agencija čija djelatnost obuhvata pružanje usluga fizičko tehničkog obezbjeđenja, što podrazumijeva zaštitu objekata od provala, krađa i drugih aktivnosti, kao i zaštitu lica koja se u njima nalaze. Objavljije konkurs za radno mjesto:

ZAŠTITAR LICA I IMOVINE (više izvršilaca)

Uslovi:

  • Posjedovanje licence za obavljanje poslova zaštitara lica i imovine
  • Posjeduje dobre komunikacijske sposobnosti, radne navike, radnu disciplinu, odgovornost prema poslu, spremnost i sposobnost da razumije potrebe klijenata.
  • Poželjno znanje engleskog jezika i rada na računaru

Opis posla:

  • Zaštita objekata od oštećenja provale i krađa

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS i za više informacija pozvati na 067 000 416.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).