Elit – Restoran – Lounge bar predstavlja spoj prijatnog ambijenta, ljubaznog  osoblja i izuzetnih specijaliteta na atraktivnoj lokaciji u The Capital Plaza centru. Svi naši gosti imaju priliku da se uvjere u kvalitet naše usluge uživajući uz muziku i tematske svirke koje organizujemo uživo.

Za sve kandidate koji su komunikativni, vedri, posvećeni poslu a žele da postanu dio našeg tima, pružamo priliku da se prijave za poziciju:

RESTORANSKI ŠANKER

Opis posla:

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima, a po instrukcijama uprave restorana;
  • Odlično poznaje sve artikle iz ponude u vinskoj i bar listi;
  • Pruža pomoć gostima pri odabiru pića te održava radni prostor i opremu;
  • Usluživanje gostiju, prijem porudžbina, priprema napitaka, praćenje stanja robe, naplata računa;
  • Pruža pomoć u svim drugim dodatnim poslovima, prema zahtjevima menadžmenta restorana;
  • Ostali poslovi u skladu sa opisom radnog mjesta.

 Posebni uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • Pozeljno poznavanje engleskog jezika;
  • Odlične organizacione sposobnosti, komunikativnost, sposobnost za timski rad, analitičnost, tačnost, pouzdanost, profesionalnost i kreativnost u radu;

 Nudimo Vam:

  • Odlične i stimulativne uslove
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Saradnju sa mladim i enegričnim timom

Očekujemo Vaše biografije koje možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Na razgovor ćemo pozvati sve kandidate koji budu dio užeg kruga. Unaprijed se zahvaljujemo svim kandidatima na interesovanju za rad u našem restoranu.