Pure Angel d.o.o. kompanija koja upravlja ugostiteljskim objektima na Svetom Stefanu raspisuje oglas za poziciju

Izvršni šef kuhinje u restoranu sa 5*

Opis Posla:

  • Odgovoran je za rad u kuhinji te organizuje i rukovodi radom kuhinje, pravi raspored poslova i dužnosti. Nadgleda, ocjenjuje i obučava osoblje u kuhinji. Kontroliše kvalitet i kvantitet primljene robe;
  • Planira obroke, naručuje namirnice i sastavlja jelovnike. Brine se o pripremi jela i odgovara za kvalitet i ukus. Pomaže kod izdavanja gotove hrane i ujedno vrši kontrolu izlaska iste. Kontroliše pravilan utrošak namirnica u skladu s normativima;
  • Nadgleda sve faze kuvanja, uključujući porcioniranje, serviranje i ukrašavanje. Priprema specijalna jela i učestvuje u pripremi dnevnih jela. Pomaže Menadžeru Sektora Hrane i Pića i osoblju prodaje u organizaciji banketa, zabava i drugih specijalnih događanja;
  • Uvodi zdravstvene i sanitarne standarde i osigurava da se oni slijede. Vodi evidenciju o utrošenom materijalu i ostvarenom prometu kuhinje;
  • Odgovoran je za čistoću kuhinje, pomoćnih prostorija, urednost kuhinjskog osoblja, i kuhinjskog inventara. Radi mjesečne popisne kuhinje.

Posebni uslovi:

  • Internacionalno iskustvo u radu u hotelima visoke kategorije u trajanju dužem od 5 godina a najmanje 3 godine na poziciji izvršnog šefa kuhinje;
  • Znanje engleskog jezika, odlično poznavanje rada na računaru, efikasnost u obavljanju radnih obaveza, odlične organizatorske sposobnosti.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS