Finansijska institucija sa sjedištem u Podgorici, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

DIREKTOR SEKTORA ZA POSLOVANJE SA FIZIČKIM LICIMA I MALIM I SREDNJIM PREDUZEĆIMA

Opis zaduženja:

  • Upravljanje poslovnom mrežom u dijelu poslovanja sa fizičkim licima, srednjim i malim preduzećima kao i svim aktivnostima usmjerenim ka unaprijeđenju poslovanja sa ovom kategorijom klijenata;
  • Planiranje, organizovanje i nadzor ostvarenja poslovnih aktivnosti u prodajnoj mreži kao i poslovnih i finansijskih planova prodaje;
  • Upravljanje komercijalnim aktivnostima usmjerenim prema klijentima (pravnim i fizičkim licima) te plasiranje proizvoda i usluga ovoj kategoriji klijenata u saradnji sa drugim sektorima;
  • Upravljanje prodajom putem poslovne mreze i kanala distribucije;
  • Praćenje i analiziranje tržišta, trendova tržišta za određenim proizvodima ili uslugama;
  • Iniciranje i predlaganje aktivnosti i mjera za povećanje prihoda i tržišne pozicije na području prodaje proizvoda klijentima;
  • Predlaganje cijena proizvoda prema tržišnim uslovima u skladu sa ustanovljenom poslovnom politikom;
  • Definisanje politika, procedura i standarda prodajne kulture u prodajnom procesu te predlaganje mjera za unaprijeđenje kvaliteta servisa;
  • Motivisanje i razvoj zaposlenih iz svoje nadležnosti;
  • Uspostavljanje i održavanje saradnje i komunikacija sa ostalim organizacionim jedinicama.

Uslovi:

  • VSS;
  • Obavezno prethodno radno iskustvo u oblasti bankarstva na istim/sličnim rukovodećim poslovima od minimum 3 godine;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Komunikativnost, analitičnost, razvijene organizacione i interpersonalne vještine.

Svi zainteresovani kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove svoje prijave za biografijom i propratnim pismom mogu poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora. Nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje.