Finansijska institucija sa sjedištem u Podgorici, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

REFERENT ZA OBRADU KREDITA - CREDIT PROCESSING

Opis zaduženja:

  • Analiza kreditnog rejtinga potencijalnih/postojećih klijenata;
  • Nadgledanje i praćenje naplate kredita;
  • Priprema i organizacija pravovremenog obračuna kamata i naknada;
  • Kontrola ispravnosti obračuna kamata i naknada (po svim plasmanima, pravnim i fizičkim licima, dospijeću i garancijama);
  • Praćenje naplate kamata i naknada pri korekcijama kartice;
  • Korespodencija i komunikacija sa drugim službama u cilju informisanja o završetku posla;
  • Rješavanje reklamacija klijenata i ostalih službi u vezi sa kreditima i garancijama;
  • Zatvaranje kreditnih računa nakon otplate i knjiženje kolaterala (osiguranja);
  • Učešće u pripremi podataka za eksternu i internu reviziju;

Uslovi:

  • VSS;
  • Obavezno prethodno radno iskustvo u oblasti bankarstva na istim/sličnim poslovima od minimum 3 godine;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Razvijene organizacione vještine, sposobnost za rad pod pritiskom i kratkim rokovima.

Svi zainteresovani kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove svoje prijave za biografijom i propratnim pismom mogu poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora. Nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje.