Finansijska institucija sa sjedištem u Podgorici, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

DIREKTOR SEKTORA PODRŠKE I ORGANIZACIJE - BACK OFFICE

Opis zaduženja:

  • Planiranje i kontrola aktivnosti službi u svrhu postizanja ciljeva utvrđenih planom;
  • Upravljanje  aktivnostima službi unutar sektora kako bi se nesmetano odvijao proces realizacije plasmana;
  • Izvještavanje o svim komercijalnim aktivnostima;
  • Unapređenje procesa koji obuhvataju poslovanje cjelokupnog sistema;
  • Identifikacija operativnih rizika te rad na njihovom minimiziranju;
  • Evaluacija i unapređenje znanja zaposlenih;
  • Koordinacija rada prilikom kreiranja i implementacije novih proizvoda kao i komercijalna promocija istih;
  • Redovno izvještavanje nadležnog organa o ostvarenju planova i definisanih ciljeva;
  • Aktivno učešče i podrška u razvojim projektima finansijske institucije u vidu preporuka za poboljšanje rada.

Uslovi:

  • VSS;
  • Obavezno prethodno radno iskustvo u oblasti bankarstva na istim/sličnim poslovima od minimum 5 godina;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Poznavanje standarda i propisa o radu finansijskih i bankarskih institucija;
  • Razvijene organizacione i interpersonalne vještine, sitematičnost u radu.

Svi zainteresovani kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove svoje prijave za biografijom i propratnim pismom mogu poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora. Nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje.