Kompanija Italmonte d.o.o. iz Tuzi oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Brentista & Tehničar za rad u višelisnom cirkularu

(više izvršilaca)

Opis posla:

  • Obavljanje poslova sa brentom;
  • Obezbijeđuje ispravno funkcionisanje brente (šege);
    • Nadzor i kontrola nad obavljanjem radova održavanja;
    • Vrši pripremu mašina za rad i kontroliše njihovu ispravnost u toku rada;
  • Prijavljuje nedostatke na mašinama i opremi.

Posebni uslovi:

  • NKV, OŠ ili SSS;
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u okviru drvno-prerađivačke struke;
  • Poznavanje tehnologije rada na mašinama za obradu drveta (brenta, cirkulari);
  • Profesionalnost u radu;
  • Spretnost pri izvođenju radova;
  • Dobre organizacione sposobnosti, ozbiljnost i odgovornost.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.