Green Motion Montenegro je rent a car firma, dio međunarodnog brenda Green Motion International, vodeće svjetske kompanije u oblasti rent a car usluga sa smanjenom emisijom izduvnih gasova.
Raspolažući sa stručnim osobljem i velikim voznim parkom novih automobila, Green Motion Montenegro uspješno posluje kao pouzdan partner mnogobrojnih inostranih klijenata. Ukoliko ste motivisan i pouzdan kandidat pozivamo Vas da konkurišete za poziciju:

ASISTENT IZVRŠNOG DIREKTORA
PODGORICA

Potrebni uslovi i kvalifikacije:
  • Visoka stručna sprema
  • 5 godina radnog iskustva na ovim i sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Potrebno znanje engleskog napredni nivo
  • Poželjno znanje njemačkog jezika
Opis posla:
  • Rad na razvoju i implementaciji strategija za poboljšanje operativne efikasnosti i olakšavanje procesa donošenja odluka.
  • Vođenje ili podrška u vođenju različitih projekata, uključujući definisanje ciljeva, raspoređivanje resursa i praćenje napretka kako bi se osiguralo postizanje ciljeva u zadatim rokovima.
  • Saradnja s različitim timovima unutar organizacije radi osiguranja usklađenosti s ciljevima i strategijama, kao i razmjena informacija i resursa radi postizanja boljih rezultata.
  • Priprema redovnih izvještaja o operativnim aktivnostima, troškovima i rezultatima te analiza tih podataka radi identifikacije trendova i pružanja informacija za donošenje odluka.
  • Administrativni poslovi
Benefiti koje kompanija nudi:
  • Mjesečni bonusi preko osnovne plate, koji se baziraju na rezultatima postignutim od strane zaposlenog
  • Za sopstveno vozilo zaposlenog: Značajni popusti na auto djelove, registraciju i osiguranje vozila, kao i mogućnost plaćanja na rate.
  • Trening i obuka za trenutnu poziciju, kao i za naredne pozicije pri napredovanju u kompaniji
  • Mogućnost razvoja karijere u dinamičnoj i veoma perspektivnoj kompaniji
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa fotografijom putem email-a na: office@greenmotion.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.