Fidas d.o.o. raspisuje oglas za poziciju:

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR

Mjesto rada: Budva, Kotor, Tivat
OPIS POSLA

  • Obilazak gradilišta na relaciji Budva - Tivat - Kotor;
  • Nadzor gradilišta;
  • Provjera sigurnosti i stabilnosti objekata;
  • Izrada nacrta i proračuna o gradnji;
  • Organizacija tima na gradilištu.
ZAHTJEVI
  • Visoka ili srednja stručna sprema – smjer – građevina;
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poznavanje rada u programima za proračune i izradu crteža.
USLOVI
  • Zarada po dogovoru sa poslodavcem;
  • Radno vrijeme 8h dnevno;
  • Minimum 1 slobodan dan u sedmici;
  • Rad na terenu.
PROFIL KANDIDATA
  • Izražene organizacione sposobnosti;
  • Analitičnost i temeljnost u poslu;
  • Timski rad i posvećenost.

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite molimo Vas da nam svoju biografiju proslijedite na e-mail adresu: fidasbudva@gmail.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.