Hotel Poseidon je hotel sa 4 zvjezdice u turističkoj ponudi Crne Gore, sa porodičnom tradicijom poslovanja dugom još od 1967 godine, snažnom strateškom i razvojnom orjentacijom i prepoznatljivom korporativnom kulturom.

U susret sezoni 2024. Hotel Poseidon širi svoj tim i pruža priliku za zaposlenje kandidatima na sledećoj  poziciji:

ŠEF RESTORANA
Stalno zaposlenje

Opis posla:

  • Organizuje i koordinira cjelokupan rad restorana sa pripadajućim salama i ostalim odjeljenjima;
  • Brine o asortimanu i sastavu jelovnika kao i vinskim karata;
  • Lično rukovodi većim i značajnim banketima i drugim manifestacijama;
  • Svakodnevno koordinira rad sa šefom kuhinje oko asortimana jela u restoranima;
  • Radi na unaprjeđenju servisa u restoranu;
  • Vrši raspored rada radnika restorana;
  • Vodi računa o sanitarnom pregledu radnika u kuhinji;
  • Vodi potrebne evidencije;
  • Organizuje prijem gostiju u restoranu;
  • Prati dnevno stanje zaliha pića i hrane, trebuje materijal iz centralnog magacina i kontroliše trebovanje pića;
  • Interveniše u slučaju zastoja u kuhinji i točionici pića.

Uslovi:

  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Radno iskustvo od dvije godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Fleksibilnost, odgovornost.

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i tri obroka (dorucak, ručak i vecera);
  • Uniformu i održavanje iste;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;

Kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: career@poseidon-jaz.com

Kontakt telefon: +382 69 305 068

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.