Pearl Beach Resort 4*, Čanj koji je dio Hotelske grupe MONTEHOS, oglašava potrebu za angažovanjem na poziciji:

Referent prodaje
hotelskih kapaciteta

Napomena: Tokom ljetnje turisticke sezone, kancelarije su na primorju. Van sezone, u Podgorici.

Uslovi:
  • Posjeduje znanje rada na računaru (Excel, Word...)
  • Organizacijske i komunikacijske vještine
  • Preciznost i sistematičnost
  • Timski orjentisana osoba i vrijedan/a
  • Odgovorna osoba
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom
Opis posla:
  • Odgovaranje na sve upite/zahtjeve koji su pristigli putem mejla, telefona i drugih kanala
  • Pravljenje predračuna, potvrđivanje rezervacija i njihovo evidentiranje u postojeći rezervacioni sistem
  • Ažurno praćenje rezervacija
  • Komunikacija sa agencijama i fakturisanje istima
  • Obavještavanje supervizora o broju napravljenih rezervacija
Molimo da na ovaj oglas apliciraju isključivo kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa.

ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Mogucnost stalnog zaposlenja
  • Smještaj i hranu (u toku ljetnje sezone. U toku zime, kancelarije su u Podgorici. U tom slucaju nudimo samo smjestaj)
  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoj CV mogu proslijediti na e-mail adresu: hr@montehos.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za dodatne informacije, pozovite 068/822-932