Hotel Vile Oliva 4*, Petrovac, koji je dio Hotelske grupe MONTEHOS, oglašava potrebu za angažovanjem na poziciji:

Sobarica
Više izvršilaca

Opis posla:
  • Sprema, čisti i održava sobe i apartmane u hotelu
  • Održava u urednom stanju opremu za rad i i inventar
  • Vodi evidenciju i odgovara za utrošeni sanitarni materijal i sredstva
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadzornice soba
Uslovi:
  • Odgovorna i vrijedna osoba
  • Usmjerena na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Razumije značaj besprekorne usluge
  • Timski orjentisana
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Smještaj i hranu
  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail adresu: kadrovi@vileoliva.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za dodatne informacije pozovite +382 69 660 137