Hotel Vile Oliva 4*, Petrovac, koji je dio Hotelske grupe MONTEHOS, oglašava potrebu za angažovanjem na poziciji:

Magacioner

Opis posla:
  • Prijem robe u magacin
  • Kontrola kvaliteta/kvaniteta robe i vođenje evidencije o prijemu
  • Vrši utovar/istovar robe
  • Vrši popis robe
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Praćenje količina i rokova trajanja robe
  • Ažurno i bezbjednosno slaganje robe
  • Prijem naloga o prosleđivanju robe do odgovarajućeg magacina/sektora
  • Obavljanje drugih dužnosti po nalogu šefa magacina/direktora
Uslovi:
  • Odgovoran
  • Precizan i tačan
  • Orjentisan ka timskom radu
ZAPOSLENIMA NUDIMO:
  • Smještaj i hranu
  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na e-mail adresu: kadrovi@vileoliva.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za dodatne informacije pozovite +382 69 643 158