Idea-CG, dio Fortenova grupe, a jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u Crnoj Gori, raspisuje oglas za radno mjesto:

Rukovodilac službe pravnih poslova
(m/ž)

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • organizuje i koordinira radom Pravne službe  u skladu sa zakonskim propisima, aktima  Društva, naređenjima i uputstvima;
  • prati i proučava propise i obezbjeđuje ažurno, blagovremeno i stručno praćenje pozitivnog zakonodavstva od strane zaposlenih u Pravnoj službi;
  • priprema i izrađuje pojedinačne projekte, vodeći računa o usklađenosti istih sa zakonom i podzakonskim aktima;
  • koordinira poslovima Službe i prati izvještaje;
  • priprema, odnosno revidira pripremljene ugovore od strane saradnika za pravne poslove, parafira iste i prosleđuje na potpisivanje;
  • kontroliše da li su svi zapisnici, odluke i prilozi ovjereni i uredno arhivirani;
  • izdaje konkretne naloge u cilju što bolje pripreme pojedinih projekata, odnosno blogovremenog preduzimanja preventivnih radnji kako bi se obezbijedila zakonitost poslovanja Društva;
  • zastupa Društvo pred sudovima, državnim organima i ustanovama, na osnovu punomoći;
  • obavlja  i sve druge poslove po nalogu direktora i članova Uprave Društva.

Uslovi:

  • VII stepen pravne stručne spreme
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Microsoft office paketi)
  • Spremnost na rad u timu
  • Visoke organizacione sposobnosti
  • Odgovornost i tačnost

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili e-mail adrese: ljudski.resursi@mercator.me  ili pozivom na broj telefona 020 449 012.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.