Kompanija Sienersys d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Lighting Designer (m/ž)
Lokacija: Podgorica
Opis posla:
  • Izrada dokumentacije tj. projekata osvjetljenja (iscrtavanje pozicija osvjetljenja – izrada graficke dokumentacije, izradata tehnicke dokumentacije,
  • izrada numericke dokumentacije, fotometrijski proračuni, simulacije osvjetljenja…)
  • Izrada ponuda za isporuku opreme osvjetljenja i praćenje izvođenja radova
  • Priprema prezentacija i digitalnog sadržaja
Uslovi:
  • VSS arhitektura, Politehnika, ETF, ili tehnički fakultet
  • Obavezno poznavanje: MS Office-a i AutoCAD-a,
  • Poželjno znanje: ArchiCAD-a, SketchUp-a, DiaLux-a, Lumion-a, PhotoShop-a, 3ds Max-a, Rhyhno
  • Znanje engleskog jezika je obavezno
  • Vozačka dozvola B kategorije
Profil kandidata:
  • Odgovornost i samoinicijativa;
  • Preciznost;
  • Organizacione vještine;
  • Sposobnost tehničkog i analitičkog rješavanja problema;
  • Timski rad;
  • Izražene komunikacione vještine.
  • Kreativna i energična osoba željna iskustva u branši osvjetljenja.
Šta mi nudimo ?
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji;
  • Usavrašavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Rad na velikim i atraktivnim projektima;
  • Dinamičnu radnu atmosferu;
  • Mogućnost učenja, stručnog usavršavanja i napredovanja;
  • Plata po dogovoru, u zavisnosti od referenci kandidata
Svi zainteresovani kandidati prijave mogu dostaviti na mejl adresu: jovana.markovic@sienersys.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.