Kompanija Sienersys d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Menadžer logistike / Logističar (m/ž)
Lokacija: Podgorica
Opis posla:
  • Planiranje, organizacija i kontrola procesa transporta i skladištenja
  • Obezbeđivanje uslova za kvalitetno servisiranje tražnje klijenata
  • Kontrola nivoa zaliha skladišnog centra
  • Optimizacija i prilagođavanje procesa iz domena nadležnosti uz smanjivanje troškova
  • Praćenje carinskih zakona uključujući i međunarodne ugovore
  • Koordinacija i skladištenje robe
  • Komunikacija sa raznim sistemima distribucije i sa kurirskim službama
Uslovi:
  • Poznavanje načina sprovođenja regulativa u dijelu nabavke, carine, skladištenja
  • Visoka ili Viša stručna sprema saobraćajni ili pomorski fakultet, Ekonomija ili Menadžment, FON ili sve tehničke struke kojima je ovaj oglas prikladan
  • Znanje engleskog jezika
  • Obavezno znanje rada na računaru (MS office paket)
  • Orijentisanost na timski rad
  • Poželjno iskustvo u špediterskom poslu
Profil kandidata:
  • Odgovornost i samoinicijativa;
  • Preciznost;
  • Organizacione vještine;
  • Sposobnost tehničkog i analitičkog rješavanja problema;
  • Timski rad;
  • Izražene komunikacione vještine.
Šta mi nudimo ?
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji;
  • Usavrašavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Dinamičnu radnu atmosferu;
  • Plata po dogovoru, u zavisnosti od referenci kandidata
Svi zainteresovani kandidati prijave mogu dostaviti na mejl adresu: jovana.markovic@sienersys.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.