„Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“ d.o.o. Naš cilj je da svim svojim gostima pružimo najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

„Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

RECEPCIONER m/ž
(2 izvršioca)

Opis posla:

  • Vrši prijavu i odjavu gostiju u/iz hotela (check in/check out);
  • Vodi evidenciju na recepciji o prijemu i izdavanju soba i unosi podatke u računar prema programskoj šemi rada na računaru;
  • Prima i izdaje ključeve (kartice) gostima;
  • Fakturiše hotelske usluge i štampa račune za iste;
  • Unosi podatke o troškovima u računar (restoran, mini bar, vešeraj, room servis, telefon)
  • Izdaje potvrde o primljenim računima iz restorana, bara, mini bara;
  • Vodi evidenciju o troškovima usluga koje gost koristi i prometu realizovanom preko recepcije za 24 časa;
  • Sačinjava izvještaje kuhinji o broju gostiju;
  • Pruža gostima potrebne informacije u vezi sa hotelom, uslugama i sl odgovaranjem na telefonske pozive ili upite elektronskim putem;
  • Evidentira odlazak gostiju u knjigu gostiju;
  • Stara se o urednom vođenju blagajničkog dnevnika i prateće dokumentacije

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo od dvije godine na istim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika obavezno, poželjno je poznavanje i drugog stranog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Fleksibilnost, odgovornost;
  • Ljubaznost i uslužnost.

Nudimo:

  • Najbolja primanja u branši;
  • Obezbjeđen smještaj i hrana.
Zainteresovani kandidati mogu slati svoj CV na e-mail: info@klikovac.me putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili pozvati na broj: +382 67 247 395 za više informacija