„Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar“ u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije „Klikovac“ d.o.o. Naš cilj je da svim svojim gostima pružimo najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

„Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar“ oglašava slobodnu radnu poziciju:

PIZZA MAJSTOR (m/ž)
(2 izvršioca)

Opis posla:
  • Priprema i pečenje različitih vrsta kora za pizzu
  • Priprema sosa za pizzu
  • Kontrola primjene normativa kod pripreme proizvoda
  • Trebovanje potrebnih namjernica;
  • Održavanje higijene radnog prostora
Uslovi:
  • Potrebno radno iskustvo na istim poslovima;
  • Poželjno je poznavanje engleskog jezika/drugog stranog jezika,
  • Fleksibilnost, odgovornost;
  • Ljubaznost i uslužnost.
Nudimo:
  • Najbolja primanja u branši;
  • Obezbjeđen smještaj i hrana.
Zainteresovani kandidati mogu slati svoj CV na e-mail: info@klikovac.me putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili pozvati na broj: +382 67 247 395 za više informacija