Cerovo DOO je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova, te je pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista prepoznata kao komapanija sa  društveno odgovornim poslovanjem koja svoje radnike smatra članovima uspješnog tima te im pored svih zakonom zagarantovanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.

Za potrebe naše kompanije potražujemo:

ARMIRAČ
(1 izvršilac)

Mjesto rada: Ulcinj

OPIS POSLA:

  • Obavlja poslove na izradi građevinske armature poštujući usvojenu projektnu dokumentaciju;
  • Pomaže u izvršavanju svih građevinsko-zanatskih poslova na objektu po nalogu poslovođe kojem odgovara za svoj rad;
  • Poštuje i sprovodi odluke, pravila, uputstva i zadatke koji su mu dati od neposrednog rukovodioca, kome odgovara za svoj rad;
  • Poštuje mjere zaštite i zdravlja na radu i preventivne mjere protivpožarne zaštite i lično se stara o njihovom sprovođenju;
  • Poštuje i sprovodi odluke, pravila, uputstva i zadatke koji su mu dati od neposrednog rukovodioca, kome odgovara za svoj rad.

USLOVI:

  • Poželjno iskustvo.
Zainteresovani kandidat mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom ) sa naznakom za koju poziciju konkurišu  na sledeći e – mali: posao@cerovo.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.