ONE Crna Gora doo Podgorica objavljuje oglas za poziciju :

SOHO Adviser /Savjetnik  za mala i srednja preduzeca u oblasti telekomunikacija
1 izvršilac
  za centralnu regiju i dio sjeverne regije Crne Gore

Opis poslova:

  • Saziva i zakazuje sastanke prodaje sa SOHO kompanijama u odredjenoj geografskoj oblasti;
  • Prezentuje i prodaje mobilne SOHO pakete novim i postojećim SOHO poslovnim korisnicima te priprema uslove i ponude za nove i obnove postojećih SOHO korisnika;
  • Planira i potpisuje pretplatničke ugovore za tipične i konkretne pretplatnike i druge ugovore i anekse;
  • Vrši dodatnu prodaju: nove usluge postojećim SOHO korisnicima;
  • Ostvaruje ciljeve u skladu sa definisanim targetima
  • Uspostavlja i razvija dobra partnerstva sa korisnicima;
  • Prepoznaje nove šanse za prodaju (za sve usluge u FMC portfelju kompanije);

Posebni uslovi

  • Minimum SSS
  • Minimum 2 godine iskustva na uskostručnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B ktegorije