Žičara Kotor Lovćen d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Animator dječjeg igrališta

Broj izvršilaca: 3
Nivo kvalifikacije: IV 1
Stručna kvalifikacija: Srednje opšte ili stručno obrazovanje
Radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
Ostali uslovi: Poznavanje engleskog jezika (osnovni nivo)

Kompetencije:
  • Izrazita komunikativnost i otvorenost, kao i razumjevanje osnovnog nivoa korisničke podrške.
  • Fokusiranje na zadovoljstvo klijenata
  • Kreativnost.
  • Poželjno je da osoba ima iskustva u radu na sličnim objektima kao što su, na primjer, avanturistički parkovi, dečiji parkovi ili luna parkovi.
  • Razumevanje i poštovanje procedura bezbijednosti na terenu/igralištima.
Radno vrijeme: Rad u smjenama
Period angažovanja: Tokom sezone, sa mogućnošću produženja
Ostali benefiti: Za građane Cetinja besplatan prevoz do stanice na Lovćenu
Funkcionalna odgovornost: Odgovara operativnom direktoru

Opis posla:
  • Vodi, izvršava i nadzire aktivnosti na dječjem igralištu i ostalim prostorima predviđenim za dječje aktivnosti kako bi se osigurala maksimalna sigurnost i kontrola djece  tokom aktivnosti/igranja;
  • Ljubazno i brzo ispunjava zahtjeve gostiju tokom obavljanja dužnosti;
  • Promoviše zdrave i zabavne aktivnosti na dječjem igralištu;
  • Obavlja provjere na rekvizitima na igralištu sa ciljem utvrđivanja eventualnih manjkavosti;
  • Brine o čistoći i urednošću opreme na dječjem igralištu;
  • Postupa u skladu sa obavezama utvrđenim zakonom, podzakonskim aktima, internom regulativom i ugovorom o radu;
  • Radi i ostale poslove po nalozima pretpostavljenih u okviru nivoa kvalifikacije.
Pozivamo zainteresovane kandidate da pošalju CV, uz napomenu za koju poziciju konkurišu, na mail adresu: hr@kotorcablecar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon za više informacija: 067/746-222 (svakim radnim danom od 9h do 16h)