Preduzeće SATVISION DOO sa sjedištem u Podgorici, a koje posluje na teritoriji Crne Gore, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Tehničari/instalateri telekomunikacione opreme za optičku i koaksijalnu mrežu

OPIS POSLA:
  • Instalacija, puštanje u rad, i održavanje telekomunikacijske mreže i opreme kod korisnika (optička i kablovska infrastruktura)
  • Izvodi pripremne radove za realizaciju poslova instaliranja sistema telekomunikacionih korisničkih sistema
  • Fizički rad na izgradnji mreže
OMOGUĆAVAMO VAM:
  • Pozitivnu atmosferu i otvorenu komunikaciju
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
POTREBNE KVALIFIKACIJE:
  • Rad u telekomunikacijama (poželjno iskustvo, a može i bez iskustva ) puno radno vrijeme.
  • Iskustvo u radu sa mjernim instrumentima i alatima ( poželjno )
  • Vozačka dozvola B kategorije I iskustvo u vožnji
  • III ili IV stepen stručne spreme tehničkog smjera (poželjno)
  • Rad na visini
Šta očekujemo:
  • Posvećenost radu, kolegijalnost i profesionalizam
  • Spremnost na timski rad i angažovanje
  • Profesionalnu komunikaciju sa korisnicima usluga
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi;
  • Sigurna primanja i druge benefite u skladu sa pozicijom i ličnim doprinosom.

Ukoliko smatrate da posjedujete potrebna znanja i odgovarajuće sposobnosti i želite da se pridružite našem timu, pošaljite svoju biografiju elektronskim putem na mail: jelena.satvision@gmail.com, ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili nas pozovite na 068/209-309, 067/312-206
Biće kontaktirani oni kandidati koju uđu u uži izbor.