O Studio Moderni:

Više od 30 godina Studio Moderna transformiše ideje u inovativne proizvode za srećniji, čistiji, aktivniji i zdraviji život. Kolekcija brendova Studio Moderne usmjerena je na to da dom učini utočištem za kupce, vodeći računa o svim područjima kućnog života - od kuvanja, spavanja, čišćenja do treninga, ljepote, wellnessa i još mnogo toga.

Pouzdani brendovi koji pomažu milionima ljudi u njihovim domovima, pojednostavljujući i poboljšavajući im svakodnevni život su upravo Dormeo, Delimano, Rovus…

Vi tražite stabilan i siguran posao?
Želite da radite u popularnoj i pouzdanoj kompaniji?
Našem timu treba vrijedna i odgovorna osoba na poziciji

Pomoćnik u magacinu

Opis posla:

  • Pomoć u glavnom magacinu (briga o zalihama robe, unos-iznos robe);
  • Pomoć u magacinu prodavnica;
  • Pomoć pri distribuciji robe ka korisnicima;
  • Pomoć pri distribuciji robe ka maloprodajnim objektima;
  • Održavanje higijene magacina;
  • Briga o inventaru kancelarije.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema;
  • Posvećenost i odgovornost.

Postanite dio našeg izuzetnog tima i pošaljite svoju biografiju na nada.boskovic@studiomoderna-sa.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS