Agencija Dekra za klijenta, kompaniju Osmanagić, traži kandidate za poziciju:

AUTOMEHANIČAR

Lokacija: Podgorica, Radanovići, Nikšić
Broj izvršilaca: 3

Opis posla:
  • Radi na svim poslovima iz oblasti automehanike, hidraulike i pneumatike;
  • Odgovoran je za ugrađeni i istrebovani material;
  • Ukoliko se ukaže potreba da se izvrši proširenje određenih poslova po radnom nalogu, obavezan je da se konsultuje sa poslovođom;
  • Dužan je da aktivno učestvuje u sačinjavanju defektaže sa poslovođom;
  • Prilikom predaje vozila korisniku usluge dužan je da aktivno učestvuje u primopredaji, kako bi se vozilo predalo vlasniku u potpuno ispravnom stanju;
  • Po naredbi poslovođe dužan je da izvršava i druge obaveze i radne zadatke koji se nameću iz tekuće problematike ( autoelektričarski radovi, bravarski radovi, čišćenje radnog mjesta i pogona itd);
  • Za svoj rad odgovoran je poslovođi;
  • Dužan je da primjenjuje HTZ mjera na radu sa korištenjem ličnih zaštitnih sredstava;
  • Za izvođenje tehnoloških operacija dužan je koristi samo ispravan alat i opremu;
  • Dužan je da se pridržava prava i obaveza regulisanih opštim aktima Društva.
USLOVI:
  • Srednje stručno obrazovanje u trajanju od 3 godine , 180 CSPK –a, mašinskog smjera;
  • 2 godine radnog iskustva.