Operater na uplatnom mjestu

Opis posla:
  • Prijem, uplata i isplata dobitnih tiketa
  • Komunikacija sa igračima i obezbjeđivanje potrebnih informacija o kompletnoj ponudi i načinima igranja
  • Rad na aparatima
  • Usluživanje klijenata toplim i hladnim napicima
  • Briga o bezbjednosti novčanih sredstava i ispravnosti tehničke opreme
  • Održavanje higijene na uplatnom mjestu
Uslovi:
  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru (srednji ili viši nivo)
  • Izražene komunikacione veštine
  • Odgovornost i organizovanost
Mi Vam obezbjeđujemo:
  • Profesionalnu obuku
  • Rad u stručnom i timski orijentisanom kolektivu
  • Priliku za ostvarenje bonusa
  • Mogućnost napredovanja u okviru kompanije
  • Stalan i stabilan posao
Svi zainteresovani kandidati svoje prijave sa biografijama mogu poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na linku: https://karijera.meridianbet.me/

Kontakt telefon: 067 227 248