Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, zbog širenja maloprodajne mreže i otvaranja novih objekata, raspisuje oglas za radno mjesto:

Konobar

Opis posla:

  • Prima narudžbe gostiju i vrši posluživanje hrane i pića u skladu sa prihvaćenim standardima i propisima;
  • Savjetuje goste kod odabira hrane i pića;
  • Sprovodi propise o zaštiti na radu, protivpožarnoj zaštiti i higijensko-sanitarnim propisima;
  • Osigurava robu od oštećenja i kvarova;
  • Priprema i održava radnu sredinu, sredstva za rad i zaštitna sredstva;
  • Ažurno, savjesno i efikasno obavlja zadatke po internim propisima i uputstvima neposrednog rukovodioca;
  • Razvija osjećaj kolegijalnosti i saradnje, kao i osjećaj pripadnosti kolektivu  i Preduzeću;
  • Radi i sve druge poslove po nalogu pretpostavljenih.

Uslovi posla:

  • III stepen stručne spreme, ugostiteljske struke;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima posla;
  • Komunikativnost, ljubaznost.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: ljudski.resursi@mercator.me

Kandidati se mogu informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405067 631 774.

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji idu u uži izbor na osnovu pregleda biografija.