MOOI Fashion, ekskluzivni butik, raspisuje oglas na duži vremenski period za radno mjesto:

Prodavac/ Sales Consultant
Lokacija: Tivat, Porto Montenegro
Opis posla:
  • Prodaja, naplata od klijenata.
  • Informisanje klijenata o proizvodu.
  • Pozicioniranje robe u maloprodajnom objektu.
  • Briga o izgledu i urednosti prodajnog mjesta.
  • Briga o izloženosti robe.
  • Vođenje dnevnih evidencija.
Uslovi:
  • Komunikativnost i posjedovanje vještina prodaje.
  • Ljubaznost i prijatan pristup klijentu.
  • Iskustvo u prodaji prednost.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Poznavanje stranih jezika (engleski/ruski).
  • Posvecenost i želja za učenjem.
Sta mi nudimo:
  • Redovnu zaradu.
  • Uredne prijave socijalnog i penzionog osiguranja.
  • Mogucnost profesionalnog i ličnog usaršavanja.
  • Mogucnost napredovanja.
  • Priznanja za kvalitetan rad.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: manager@m-o-o-i.me
Kontakt telefon:
 069 140 023