Žičara Kotor Lovćen d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Menadžer službe ticketinga

Broj izvršilaca: 1
Školska sprema:  VSS
Radno iskustvo:  Minimum 3 godine na istim ili sličnim poslovima
Funkcionalna odgovornost: Odgovara direktoru operacija

Posebni uslovi:
  • Izražene komunikacione vještine;
  • Iskustvo u oblasti koja se odnosi na opisanu poziciju
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje više stranih jezika
  • Poznavanje tržišta
  • Pozitivan stav prema rješavanju problema
Opis posla:
  • Izrada plana prodaje društva;
  • Koordinacija aktivnosti sa službom marketinga;
  • Koordinacija aktivnosti sa sektorom tehnike i ostalim organizacionim jedinicama;
  • Saradnja sa turističkim poslenicima (turističkim organizacijama, agencijama, hotelima, itd.);
  • Ostale aktivnosti koje su u djelokrugu ove pozicije.
Pozivamo zainteresovane kandidate da pošalju CV, uz napomenu za koju poziciju konkurišu, na e-mail adresu: rako.abramovic@kotorcablecar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.