Kompanija DODING d.o.o. oglašava konkurs za slobodno radno mjesto:

POSLOVOĐA U PROIZVODNJI NAMJEŠTAJA I ENTERIJERA

Novo Selo bb, Danilovgrad

Opis posla:
  • Planiranje, organizacija poslova na dnevnom nivou
  • Upravljanje, kontrola i koordinacija poslova
  • Upravljanje nalozima i komunikacijom između inženjera i majstora
  • Raspoređivanje naloga i koordinacija
  • Organizacija pripreme za montažu
Uslovi:
  • Potrebno radno iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
Lične kompetencije:
  • Odgovornost, preciznost, sposobnost organizacije ljudi
  • Sposobnost za timski rad
  • Sposobnost prepoznavanja problema i rješavanja istih
  • Posjedovanje ličnog kredibiliteta i integriteta
Nudimo stabilnu zaradu i dobre uslove za rad, u kompaniji sa dugogodisnjom reputacijom i iskustvom.

Zainteresovani kandidati CV mogu poslati na info@doding-cg.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.