Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 29 godina. Od osnivanja pa do danas, pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj.
Planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada, a rast kompanije prati i rast zaposlenih.

Kompanija Klikovac raspisuje slobodno radno mjesto na poziciji:

Referent knjigovodstva
Radno mjesto: Sektor računovodstva i knjigovodstva.
Mjesto rada:  Podgorica
Opis posla:
  • Knjiženje svih poslovnih promjena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje (ulazni i izlazni računi, troškovi)
  • Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima
  • Drugi poslovi u oblasti  knjigovodstva i racunovodstva, po potrebi i nalogu rukovodioca
Potrebni uslovi:
  • Srednja, ili visoka stručna sprema ekonomskog usmjerenja
  • Radno iskustvo na istim poslovima minimum 1 godina
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Preciznost, tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS na E-mail adresu: info@klikovac.me
ili pozvati na broj
020/872-606 za više informacija.