Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 29 godina. Od osnivanja pa do danas, pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj.

Planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada, a rast kompanije prati i rast zaposlenih.

Kompanija Klikovac raspisuje slobodno radno mjesto na poziciji:

HoReCa Agent prodaje (m/ž)
za centralnu regiju (1 izvršioc) i južnu regiju (1 izvršioc)

Opis posla:

  • prodaje robu iz prodajnog asortimana kompanije
  • sklapa ugovore o poslovnoj saradnji i upoznaje kupce sa asortimanom robe i uslovima prodaje
  • obilazi kupce i njihove objekte prema dnevnim rut kartama i uzima porudžbenice
  • kontinuirano radi na unapređenju odnosa sa kupcima
  • prati cijene svojih programa kod kupaca, kao i programa konkurencije
  • prati akcije i druge marketinške aktivnosti koje važe za kupca
  • unapređuje prodajnu mrežu
  • prati dugovanja kupca, kao i dinamiku plaćanja

Uslovi :

  • SSS, VSS
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u distribuciji roba široke potrošnje
  • Viši nivo poznavanja  rada na računaru (MS Office: Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobre komunikacijske vještine, odgovornost , sposobnost za rad u timu
  • Vozačka dozvola B kategorije
Nudimo:
  • Stabilna i redovna mjesečna primanja;
  • Mogućnost ostvarivanja dodatne mjesečne stimulacije;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Kompanijskog ljekara,
  • Pogodnosti kod banaka, maloprodaja i drugih agencija,
  • Prijatnu i stimulativnu radnu atmosferu.
Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS na E-mail adresu: info@klikovac.me ili pozvati na broj 020/872-606 za vise informacija.